Nezbytným prvkem pro realizaci kuchyňské linky je projekt s vizualizací ve 3D. Základními údaji pro zpracování takového projektu kuchyně je analýza potřeb, požadavků, možností a životního stylu zákazníka tak, aby bylo možné navrhnout designově, materiálově a dispozičně funkční uspořádání kuchyně splňující zákazníkovy představy.

Výsledné vizualizace může zákazník shlédnout na monitoru v kuchyňském studiu zdarma. Po odsouhlasení návrhu, výběru materiálů, kování a příslušenství dostane zákazník cenovou nabídku na realizaci kuchyňské linky. V případě, že si zákazník vyžádá projekt k osobní potřebě, navrhneme cenu projektu v závislosti na pracnosti přípravy. Cena projektu je v případě realizování zakázky odečtena z ceny díla. Samozřejmostí je vytvoření instalačních plánků a technických podkladů k případným stavebním úpravám.

3D návrh

3D návrh

Realizace

Foto realizace

V případě zájmu o 3D návrh nás prosím dopředu kontaktujte. Prodejce Vás bude informovat o potřebných podkladech a domluví si s Vámi schůzku na konkrétní termín. Bude se tak moci věnovat pouze Vám.