Materiály

Kuchyňská dvířka

Laminovaná dvířka + hrana ABS 2 mm

Dvířka z laminovaného materiálu jsou cenově nejdostupnější variantou při zachováním dobrých vlastností s možností nekonečného navazování ve směru let, což nás odlišuje od sektorových výrobců kuchyňských linek. Při nynějším trendu hladkých dvířek patří k nejpoužívanějším. K dodání jsou ve 250 dekorech dřeva a ve 100 odstínech Uni barev.

Foliované MDF dvířka

Foliovaná dvířka představují cenově dostupnější cestu při zachování podobného vzhledu jako při použití masivního dřeva. Nabízíme je ve 250 barevných odstínech včetně provedení vysoký lesk,mat a dodatečné povrchové úpravy patina. Na výběr je z více jak 60 tvarů frézování.

Lakovaná dvířka

Lakovaná dvířka jsou nedílnou součástí moderních nábytkových sestav, kde je důležitý moderní vzhled. Výsledná barva a lesklý či matný povrch dvířek záleží pouze na přání zákazníka. Naše firma je schopna zajistit výrobu v jakémkoliv barevném odstínu dle vzorníku RAL nebo NCS, čítajícím celkem přes 6 tisíc barevných odstínů.

Dvířka ve vysokém lesku

Trendem poslední doby je použiti vysokých lesků na celém, nebo částečném povrchu kuchyňských linek. Kvůli různorodému použití a cenové dostupnosti nabízíme několik variant.
Hraněná dvířka s nižší oděruvzdorností v 10 dekorech (dobrá cena).
Hraněná dvířka s vysokou oděruvzdorností ve 40 dekorech (vhodné i na barové pulty apod.)
Foliovaná MDF dvířka ve 40 dekorech.
Lakovaná dvířka v 6 tisících dekorech.

Dřevěná dvířka

Zájemci si mohou vybrat z 20 různých variant, lišících se profilem rámu, profilem výplně i dřevinou. Nově nabízíme exotické dřeviny jako jsou např. wenge, palisandr či makassar.

Hliníková a nerezová dvířka

Dvířka tvoří zcela odlišný směr než výše uvedené varianty. Jsou hojně využívána jako vzhledový doplněk nábytkové sestavy. Rámečky je možné osadit čirými, vzorovanými a barevnými skleněnými výplněmi.

Pracovní desky

Desky s povrchovou úpravou HPL laminátem

Jsou k využití všude tam, kde estetika, i při vyšším namáhání, nesmí nic ztratit z kvality své povrchové plochy a životnosti. K dispozici jsou desény dokonale imitující dřeviny, kameninu nebo i zcela abstraktní vzory. V nabídce máme okolo 200 dekorů.

Polymerní kámen

Polymerní kámen je v poslední době na výrazném vzestupu oblíbenosti a popularity jak u spotřebitelů tak u designérů. Díky svým výtečným vlastnostem je použitelný na téměř každém místě a možnosti jeho tvarování jsou skoro nevyčerpatelné. Nabízíme možnost zhotovení veškerých prvků z řady špičkových materiálu: Corian, Corralit, Hanex, LG HI-MACS, Staron. Samozřejmostí je nabídka dřezů a umyvadel vyrobených ze stejného materiálu jako deska, do níž jsou bezespárově zabudované. Takto vytvořený celek působí dokonalým estetickým dojmem.

Konglomerovaný kámen

Technistone® je vyráběn z jakostních přírodních surovin (křemenů, granitů), zrcadlových a skleněných granulátů, z malého množství barevných pigmentů a kvalitní polyesterové pryskyřice. Obsah přírodních složek tvoří více než 90 % hmoty výrobku. Dokonalý přírodní povrch, který je díky bezpórovitosti hygienický a proto si velmi dobře rozumí s potravinami. Můžete na něm cokoli krájet či zpracovávat - dokonce natloukat maso nebo uválet. Vybírat můžete z více jak 30dekorů.

Žulové kuchyňské pracovní desky

Žula jakožto přírodní materiál v sobě skrývá kromě vynikajících funkčních vlastností také velmi osobité a ničím nenahraditelné kouzlo. Uspokojí nejnáročnější zákazníky, kteří hledají spojení kvality, originality a exkluzivity. Žula je vysoce leštitelná, tvrdá a odolává velmi vysokým teplotám. Její využití nabízí nepřeberné množství variant barevnosti a zpracování a my vám vždy dodáme produkty prvotřídní kvality.

Obkladové desky

Výběr obkladové desky se odvíjí od použití varné desky. U plynových varných desek Vám doporučujeme keramické obklady nebo upravené sklo, které Vám můžeme dodat v mnoha odstínech. U sklokeramických sálavých a indukčních desek je výběr obohacen především o HPL lamináty a speciální plastové obklady. S výběrem vhodného materiálu Vám rádi poradíme.

Kování

Naše firma již mnoho let spolupracuje s předními výrobci kování Blum a Hettich a proto nechybí ani vybavení stroji umožňujícími kvalitní zakování jednotlivých komponentů.
Vzhledem k různým požadavkům na jednotlivé projekty odebíráme nepřeberné množství speciálního kování od mnoha dodavatelů s maximálním důrazem na kvalitu.

Ostatní

Je spousta věcí, které můžeme v materiálové části rozvést (sokly, osvětlení, těsnící a okrasné lišty …) ale vzhledem k rozmanitosti sortimentu Vám doporučujeme návštěvu kuchyňského studia, kde Vám proškolení prodejci vše vysvětlí a předvedou. Doporučujeme domluvení schůzky, aby se prodejce mohl věnovat pouze Vám.